Присяжнюк: У червні в Україні відбулося 6 тис. продовольчих ярмарків

15 квітня 2014, 00:25
Присяжнюк: У червні в Україні відбулося 6 тис. продовольчих ярмарків
Цього року українці придбали 322 тисячі тонн сільгосппродукції на ярмарках.

За шість місяців в областях відбулося 32 тисячі таких заходів, де покупці могли придбати продукцію безпосередньо у виробника. Аграрії ж, своєю чергою, наярмаркували на понад 3 мільярда гривень. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Українці вже давно переконалися, що купувати сільгосппродукцію безпосередньо у виробника зручніше і вигідніше. Тому форма продовольчих ярмарків вже довела свою ефективність. Сільгоспвиробники також отримують переваги, адже можуть швидко реалізувати свою продукцію та отримати за неї живі гроші. І наразі, під час збору овочів і фруктів, в Україні зростає кількість ярмарок. Зокрема, у червні їх відбулося майже 6 тисяч», − зазначив Микола Присяжнюк.

З початку року по всій України відбулося 32 тисячі продовольчих ярмарків. І за цей час українці вже встигли придбати на них 322 тисячі тонн продовольства. Виробники реалізували продукції на понад 3 мільярда гривень.

Найактивніше проводяться ярмаркові заходи в Київській, Дніпропетровській, Сумській та Волинській областях. А за обсягом реалізованої продукції лідирують Одеська, Тернопільська та Луганська області.

«Мінагрополітики і надалі підтримуватиме проведення продовольчих ярмарків. Саме завдяки ним ми можемо підтримати вітчизняного виробника, а також задовольнити потреби покупців», − підсумував Микола Присяжнюк.

Рейтинг: 0 / 5 - Оцінки: 0
string(32) "4d2d737f8881f0e093acde6735dab472"